Najnowsze artykuły

Jak gotować dla seniorów w Niemczech?

Osoby starsze powinny się przede wszystkim zdrowo i właściwie odżywiać, tak aby miały zapewnioną odpowiednią ilość składników mineralnych i...

Czytaj Więcej

Filmy akcji

Filmy akcji są esencją hollywoodzkich doświadczeń. Oczywiście, nie zawsze są one mózgowymi pretendentami do Oscara, czy modnymi filmami niezależnymi, ale filmy akcji są populistycznym wyborem - rozrywką, której masy muszą uciec w sposób, który tylko filmy mogą zaoferować. A my wkroczyliśmy w nową złotą erę kina akcji. Sześć z ubiegłorocznych dziesięciu najlepszych kasjerów było filmami akcji. Obecnie gatunek ten przecina terytorium Best Picture, gdzie takie gatunki jak Inception, Black Panther, Mad Max: Fury Road i Spider-Man: Into The Spider-verse są jednymi z najbardziej krytycznie ocenianych filmów w danym czasie.

I na szczęście, niezależnie od tego, czy szukasz wielkich eksplozji i bezmyślnego uwolnienia, czy też mocnego thrillera akcji, Netflix jest pełen pompujących krew w żyłach emocji, których potrzebujesz.


Początek

Współczesny klasyk Christophera Nolana zainspirował własną frazę: być przyjmowanym do wiadomości. Wygięte psychologicznie arcydzieło podąża za Domem Cobba Leonarda DiCaprio, który próbuje wykonać ostatni skok w czasie snu, aby móc wrócić do swojej rodziny w Ameryce. Co jest prawdziwe, co to jest sen? Wciąż nie wiemy, a ten cholerny top może się jeszcze kręcić.


Spider-Man: do Spider-wersu

Brooklyński nastolatek Miles zostaje ugryziony przez radioaktywnego pająka i szybko rozwija moc, zmieniając go w Spider-Mana. Następnie poznaje Petera Parkera i dowiaduje się, że jest wielu innych z mocami, tak jak jego w innych wszechświatach.

The Other Guys

Związani z biurkiem detektywi NYPD Terry (Mark Wahlberg) i Allen (Will Ferell) spędzają całe dnie pchając papiery, aż do momentu, gdy pozornie drobna sprawa wybuchnie i dadzą im szansę na wyjście na ulicę.

Bękarty Brzydkie

Klasyczny film wojenny Quentina Tarantino śledzi grupę żydowsko-amerykańskich żołnierzy zwanych Bękartami, którzy w żydowskim kinie planują spotkanie z nazistami. Za rolę w filmie Christopher Waltz otrzymał Oscara.

Matryca

Podczas gdy nasza miłość do dzisiejszego Keanu Reevesa nie mogła być silniejsza, to lata 90. to coś innego. Reeves gra hakera komputerowego, który uczy się, że to, co większość ludzi postrzega jako rzeczywistość, jest symulacją. Naturalnie, dołącza do grupy rebeliantów, aby się uwolnić. Jeśli nie masz dość tego filmu, The Matrix Reloaded i The Matrix Revolution są również dostępne w Netflixie.

Sprawdź recenzję filmu "Kobiety Mafii"