Najnowsze artykuły

Jak gotować dla seniorów w Niemczech?

Osoby starsze powinny się przede wszystkim zdrowo i właściwie odżywiać, tak aby miały zapewnioną odpowiednią ilość składników mineralnych i...

Czytaj Więcej

Oryginalne pierścionki zaręczynowe

Chyba nigdy nie słyszeliśmy o dziewczynie, które swoje wymarzone wesele określałaby przymiotnikami takimi jak "sztampowy", "normalny" czy też "zwykły". Każdy marzy o doświadczeniu wyjątkowym, o czymś takim, co odróżni jej przyjęcie od całej reszty oraz zapadnie w pamięć nie tylko pary młodej, ale także każdego gościa. Bardzo nas cieszy to, że z każdym miesiącem się pojawiają nowe mody, trendy, jak i także pomysły. Niektóre trafiają do nurtu głównego, a niektóre pozostają na obrzeżach, ale przecież nadal spełniają funkcję swoją. Są one dostępne dla nowych młodych par oraz narzeczonych.  

Potrzeba samej oryginalności bowiem zahaczyła o okres przed ślubem oraz nam dała oryginalne zaręczynowe pierścionki. Takie pomysły to my uwielbiamy! Pamiętajmy przede wszystkim, że tradycja pierścionków diamentowych zaręczynowych zaledwie sięga trzydziestych lat ubiegłego wieku. A więc zakładając pojedynczy diament na palec na kółku złotych nie celebrujemy wcale zwyczaju odwiecznego. Po drugie zaś same diamenty oraz ich obecność na palcach naszych jest efektem bardzo skutecznej kampanii reklamowej właśnie z okresu tamtego.

Wiemy, że diamenty są wieczne, prawda? Zatem sami widzimy, że hasło, którym firma reklamowała swoje usługi wydobywająca diamenty okazało się chwytliwe i to bardzo. Niestety efektem jej jest tak zwany pierścionek "tradycyjny", czyli ten pojedynczy nieszczęsny diament oprawiony oczywiście w złoto. Naszym zdaniem jest to po prostu najnudniejszy pomysł na świecie.  

Czemu zatem mielibyśmy nie spróbować całkiem czegoś innego?  

Może się okazać, że wolimy patrzeć na kamienie kolorowe - takie jak rubiny, szafiry oraz szmaragdy. Są one bardzo szeroko dostępne oraz stanowią naprawdę oryginalne efektowne zaręczynowe pierścionki. Dzisiaj zerkniemy jednak na mniej znane, a naszym zdaniem także zachwycające kamienie. Mamy do wyboru troszkę luksusowego złota pod postacią błękitu topazów, cytrynu czy też akwamarynów i królewskiego filetu, który dostarczony jest przez ametysty. A na koniec całe przeciwieństwo diamentu błyszczącego.

Chodzi o dostojny onyks. Który z nich byśmy widziały najchętniej na placu? Jest to dosyć ciężki wybór.  

Pierścionki o oryginalnych oraz nietypowych kształtach przeznaczone są dla kobiet o bardzo mocnych charakterach, które się lubią wyróżniać, natomiast delikatne i subtelne dla kobiet taktownych, które lubiąc klasykę. Ważne jest to, aby pierścionek pasował do koloru oczu narzeczonej przyszłej. Możemy także się zdecydować na wygrawerowanie różnych wzorów oraz także ekstrawaganckich kamieni. Jednak jedynie w przypadku, gdy potrafimy określić umiejętnie styl swojej wybranki. Musimy pamiętać o tym, że zaręczynowy pierścionek będzie przez długi czas jej towarzyszem, dlatego musi być na pewno uniwersalny oraz także ponadczasowy. Wydaje się to wszystko bardzo logiczne. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Na pewno poradzimy sobie z wyborem idealnego pierścionka zaręczynowego. Nasza wybranka będzie wręcz zachwycona oraz wzruszona.