Najnowsze artykuły

Wyciskarka Hurom H100

​Życie w zgodzie z ekologią jest ze względu na mizerną jakość produktów przetworzonych oferowanych przez handel coraz trudniejsze. Tymczasem bardzo...

Czytaj Więcej

Suknia ślubna jak z bajki

Dzień ślubu jest dniem, w którym każda Panna Młoda chciałaby mieć suknię jak z bajki. Ma to być dzień idealny, niezwykły, w którym wszystko będzie takie, jak Państwo Młodzi sobie wymarzyli. Jednym z ważniejszych elementów ślubu jest suknia Panny Młodej, która tego dnia chce czuć się zjawiskowo. Jak znaleźć suknię ślubną, która Kopciuszka przemieni w księżniczkę?

Suknia na miarę

W sukni ślubnej szytej na miarę nie to jest najważniejsze, że suknia jest idealnie dopasowana. Nigdzie nie odstaje, wszędzie leży idealnie. Suknie ślubne szyte na miarę to suknie, które pasują do charakteru, temperamentu oraz urody Panny Młodej. Podkreślają to, co w pannie Młodej najpiękniejsze.

Suknia ślubna musi odzwierciedlać charakter Panny Młodej. Ma być ostatnim krzykiem mody, czy może powinna być klasyczna? Efektowna i strojna, czy raczej stonowana i spokojna?

Wszystko zależy od Panny Młodej. Panna Młoda poszukując sukni, która będzie spełnieniem marzeń bardzo często ma pewne wyobrażenie o tym, jak ma wyglądać idealna suknia ślubna, ale nie jest w stanie tego doprecyzować. I tu wkracza projektant mody, którego zadaniem jest przekuć w najpiękniejszą suknię ślubną marzenie, z jakim pojawia się przyszła Panna Młoda.

Z marzenia w rzeczywistość

Dlaczego warto suknię ślubną stworzyć wraz z projektantem? Suknie ślubne, które powstają w studiu mody na zamówienie cechuje wyjątkowość oraz indywidualność. Takie właśnie są suknie Fulara&Żywczyk. Każda z nich jest wyjątkowa, gdyż została stworzona z myślą o konkretnej Pannie Młodej. Jest odzwierciedleniem marzenia Panny Młodej oraz doświadczenia i talentu projektantów. Polscy projektanci, których suknie ślubne są przede wszystkim indywidualne, tworzą swoje suknie ślubne z największą uwagą i starannością. Suknie ślubne są połączeniem klasycznej elegancji z nutą nowoczesności oraz indywidualizmu, który dodaje Panna Młoda.

W ślubnej stylizacji najważniejsze jest by Panna Młoda nie była przebrana tylko ubrana w suknię ślubna, która w naturalny sposób podkreśli piękno, charakter oraz temperament Panny Młodej. Naturalna oraz prawdziwa Panna Młoda jest najpiękniejsza. Suknia ślubna, która jest odzwierciedleniem charakteru Panny Młodej w naturalny sposób podkreśla jej urok.

Z dbałością o szczegóły

Idealna suknia ślubna jest połączeniem urzekającego projektu z idealnym wykonaniem. Suknie Fulara&Żywczyk to suknie, które powstają z dużą dbałością o szczegóły. Materiały, z których powstają suknie ślubne oparte są na bazie jedwabiów. Są to wyszukane tafty, muśliny, satyny. Wysokiej jakości koronki włoskie, hiszpańskie, czy francuskie. Wyjątkowości sukni ślubnej dodają zdobienia wykonane z pereł, koralików, czy kamieni Swarovskiego. Dzięki dbałości o szczegóły suknie Fulara&Żywczyk są wyjątkowe, a każda panna Młoda będzie czuła się najpiękniejsza w tym wyjątkowym dniu.

Suknie ślubne potrzebują dobrego towarzystwa. Biżuteria, buty, stroik, czy torebka to nieodłączny dodatek do stroju Panny Młodej. I tu również polscy projektanci Fulara i Żywczyk zadbali o to, by detale dopełniły całości. Suknie ślubne, by w pełni pokazać urok Panny Młodej muszą być kompletne. Dodatki domykają stylizację. Sprawiają, że jest kompletna, niepowtarzalna i jednocześnie niezapomniana.

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. Warto uczynić wszystko, by pozostał w naszych wspomnieniach jako jeden z najpiękniejszych. Suknie Fulara&Żywczyk to konieczny element Panny Młodej, dzięki któremu będzie czuła się wyjątkowo. I jako wyjątkowy zapamięta dzień swojego ślubu.

 

Materiał zewnętrzny