Najnowsze artykuły

Polski Ład w Twojej gminie – jakie są 4...

​Z badania przeprowadzonego wiosną 2021 roku wynika, że aż 1/3 samorządów planuje ograniczenie inwestycji. Nie jest to zaskakujące, jeśli weźmiemy...

Czytaj Więcej

Wyciskarka Hurom H100

​Życie w zgodzie z ekologią jest ze względu na mizerną jakość produktów przetworzonych oferowanych przez handel coraz trudniejsze. Tymczasem bardzo ważne jest w dzisiejszych czasach bycie fit, staranność w dobieraniu produktów do spożycia i co naprawdę istotne, część sukcesu możemy osiągnąć dzięki wyciskarce Hurom H100.

Jest wyposażona w najnowsze filtry  innowacyjna wyciskarka do soków, dzięki której wyciskanie soków z minimalną utratą wartości odżywczych staje się łatwe, przyjemne oraz skuteczne.

Wyciskarka Hurom H100 – perfekcja, niezawodność, łatwość obsługi

Wyciskarka Hurom H100 jest wyposażona w nowy innowacyjny filtr w całości stworzony z ultemu, czyli z materiału niegdyś dostępnego wyłącznie w technologiach kosmicznych, a od niedawna również w medycynie i jest to filtr zewnętrzny. Natomiast filtr wewnętrzny jest wykonany PMMA, czyli tzw. szkła akrylowego. Filtry w wyciskarce ustawiane są tak, aby otwory w obu nakładały się na siebie, tworząc tym samym mikroskopijne szczeliny. Rewolucyjny podwójny filtr pozbawiony jest całkowicie elementów z metalu, dzięki czemu możemy uzyskiwać bez problemu klarowny i zdrowy sok.

Wyciskarkę H100 cechuje wszechstronność i można ją wykorzystywać do uzyskiwania pysznego soku zarówno z owoców miękkich, jak i twardych, w tym również mrożonych. Nowoczesna i oryginalna technologia wolnoobrotowa pozwala na wyciskanie soku ze zminimalizowaną utratą jego wartości odżywczych, a także mikroelementów oraz witamin. Wyciskarka do warzyw i owoców jest narzędziem wielofunkcyjnym wspomagających nasze dążenia do utrzymywania zdrowej i pełnej witamin diety!

Kolejną ważną sprawą jest to, że po przygotowaniu soku, trzeba taką wyciskarkę umyć. Przygotowując więc sok, często zamartwiamy się o późniejsze mycie wyciskarki, a niektórzy, przy niewielkiej ilości soku do pozyskania z wyciskarki mogą zrezygnować – w tym wypadku nie muszą.  Hurom H100 jest tak skonstruowana i przy użyciu takich materiałów, że jej mycie sprowadza się do łatwego rozebrania jej na części i opłukania pod bieżącą wodą. Cała ta czynność, wraz ze złożeniem jej na powrót w całość zajmuje maksymalnie 5 minut, nie jest to więc czas, jaki można byłoby uznać za długi.

Hurom H100 w skrócie

Nasz sklep oferuje Hurom H100 w trzech modnych kolorach – platynowym, czarnym oraz w kolorze wina. Kolorystykę łatwo dobrać do połaczenia z innymi sprzętami kuchennymi, a w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością wyciskarka do owoców Hurom H100 stanie się przyjaznym i przydatnym elementem naszej zdrowej codzienności.

HUROM H100 – innowacyjna technologia, łatwość obsługi i czyszczenia oraz nowoczesny design. Dbająca o zdanie klienta firma Hurom ponownie wprowadza na rynek bardzo praktyczne rozwiązanie. W najnowszym produkcie firmy, wyciskarce Hurom H100, dzięki specjalnej nowoczesnej technologi po wyciśnięciu soku filtry rozdzielamy i płuczemy pod bieżącą wodą. Tutaj nie ma potrzeby używania szczoteczki, a cała operacja opłukania filtrów zajmuje raptem kilka sekund. Wyciskarkę do soków Hurom H100 docenią wszyscy miłośnicy zdrowych soków i odżywiania, a niespecjalnie lubią zmywanie.

Więcej na hurompolska.pl