Najnowsze artykuły

Które warzywa są najzdrowsze?

Wszystkie warzywa mają cenne składniki odżywcze, ale które są najzdrowsze? Zebraliśmy w jednym miejscu te, które warto jeść codziennie. Wybierz...

Czytaj Więcej

Renata Kaczoruk przerwała milczenie na temat swojego związku z Kubą Wojewódzkim

Renata Kaczoruk przez pięć lat była partnerką Kuby Wojewódzkiego. Rozstali się w 2018 roku i od tego czasu milczeli na temat swojego związku. Modelka jest teraz skłonna podzielić się odrobiną swojego sekretu. W rozmowie z Pomponik.pl podzieliła się tym, czego nauczył ją związek z showmanem i jak na nią wpłynął. 

Potem były wspólne zdjęcia na Instagramie, mnóstwo nieoficjalnych wyjść we dwoje i po prostu wspólne życie codzienne. Spekulowano nawet, że Kaczoruk prędzej czy później wyjdzie za Wojewodzkiego. Jednak zamiast ślubu, nastąpiło... rozstanie. W 2018 roku ich drogi się rozeszły. 

Renata Kaczoruk o związku z Kubą Wojewódzkim

Od tamtej pory Renata i Kuba nie mają do siebie dystansu. Nie są otwarci na rozmowy o okolicznościach ich rozstania, ani o ich obecnym związku. Modelka zrobiła wyjątek i w rozmowie z Pomponik.pl opowiedziała o swoich relacjach z byłym partnerem, o którym początkowo nie chciała mówić. Nasz reporter zapytał ją o Wojewodzkiego. Ta była zmieszana i nie chciała zbyt wiele odpowiedzieć. Dopiero po chwili zdradziła, jak będzie wspominać swój związek z Kubą. 

Podejście moje do doświadczeń swoich jest takie, że cały czas jestem w procesie. Moje wspomnienia też ewoluują wraz z tym, jak ja się zmieniam. Więc obraz tego, czym była relacja, czego się w niej nauczyłam, co dostałam, to dopływa dopiero po czasie i nigdy nie jest stałe - stwierdziła.

Jakie więc były jej relacje z showmanem? Kaczoruk udzieliła tylko krótkiej odpowiedzi, ale jej słowa są warte rozważenia. Przyznała, że od Wojewódzkiego nauczyła się stawiać granice. 

Żeby zachować otwartość wobec innych trzeba się nauczyć pokazywać, gdzie są twoje granice. To jest takie uczenie drugiego człowieka, w jaki sposób chcesz być traktowany i gdzie są twoje momenty stop - podsumowała.

Dowiedz się więcej o Kuba Wojewódzki - poznaj jego wiek.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz