Najnowsze artykuły

Trading jako rodzaj hazardu? Obalamy...

​Inwestowanie na forex czy giełdzie często utożsamiane jest z hazardem, a prawda jest taka, że trading to nie hazard ani oszustwo. Takie określenia...

Czytaj Więcej
Filmy akcji
17 czerwca 2020

Ochrona przed potem? Wybierz odpowiedni antyperspirant!

Letnie upały są rzeczywiście czymś, na co czekamy przez cały rok. Jednak razem z nimi idą w parze pewne niedogodności – takie jak pocenie się i ślady potu na ulubionych T-shirtach. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim dzięki wybraniu odpowiedniego antyperspirantu, który spełni największe męskie wymagania. L’Oréal Men Expert Shirt Protect to gama kosmetyków, które mężczyźni z pewnością polubią!

 

Jak skutecznie walczyć z potem?

Samo pocenie się nie jest niczym nieprzyjemnym dla organizmu. To sposób na ochłodzenie skóry w upalne dni, i tym samym obniżenie temperatury organizmu. Krępujące i przykre w poceniu jest jednak to, że pod pachami tworzą się wielkie, mokre plamy potu, koszulka klei się do skóry, a to wszystko łączy się z ostrym, nieprzyjemnym zapachem wywoływanym przez bakterie działające na skórze. Na szczęście dzięki kosmetykom nowej generacji możliwe jest niwelowanie tych przykrych doznań i pozostawianie tylko przyjemnego, męskiego zapachu.

L’Oréal Men Expert Shirt Protect – warto go mieć!

Nowoczesne kosmetyki renomowanych marek są bardzo skuteczne w walce z upałami – i mowa tu nie tylko o ochronnych kremach z filtrem. Również antyperspiranty w męskiej kosmetyczce bardzo się przydają, aby nawet w silne upały lub podczas uprawiania wymagających sportów czuć się świeżo, męsko i być pewnym siebie. L’Oréal Men Expert Shirt Protect to antyperspirant najwyższych lotów, stworzony do spełniania najbardziej wygórowanych oczekiwań. Daje 48-godzinną ochronę przed poceniem dzięki zaawansowanym mikrocząsteczkom, które aktywnie pochłaniają pot przez cały ten czas. Zapewnia tym samym uczucie świeżości i suchości pod pachami. Substancje bakteriobójcze dbają o to, by uniemożliwić wydzielanie się brzydkiego zapachu, a przyjemna, świeża i energetyzująca woń dodaje pewności siebie nawet w krępujących sytuacjach. Ten antyperspirant dedykowany jest głównie panom, którzy martwią się o stan swoich T-shirtów używanych w upalne dni. Po kilkukrotnym założeniu w zetknięciu z potem nawet porządne pranie nie jest w stanie rozprawić się z żółtymi śladami i sztywną tkaniną. Shirt Protect to seria stworzona, by chronić koszulki przed nieestetycznymi plamami!

Co daje dobry antyperspirant?

Sięgnięcie po antyperspirant najnowszej generacji daje przede wszystkim uczucie suchości i komfortu nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, przez wiele godzin. To ważne – szczególnie dla mężczyzn, którzy uwielbiają letnie aktywności fizyczne, i których fizjologia sprawia, że pocą się dużo intensywniej niż kobiety.

 

Artykuł partnera