Najnowsze artykuły

5 Najlepszych nieznanych artystów...

Jako dyrektor generalny WGLZ, otrzymuję tony muzyki od niepodpisanych artystów, którzy starają się, aby była ona duża w branży. Wysyłają mi...

Czytaj Więcej

Ochrona przed potem? Wybierz odpowiedni antyperspirant!

Letnie upały są rzeczywiście czymś, na co czekamy przez cały rok. Jednak razem z nimi idą w parze pewne niedogodności – takie jak pocenie się i ślady potu na ulubionych T-shirtach. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim dzięki wybraniu odpowiedniego antyperspirantu, który spełni największe męskie wymagania. L’Oréal Men Expert Shirt Protect to gama kosmetyków, które mężczyźni z pewnością polubią!

 

Jak skutecznie walczyć z potem?

Samo pocenie się nie jest niczym nieprzyjemnym dla organizmu. To sposób na ochłodzenie skóry w upalne dni, i tym samym obniżenie temperatury organizmu. Krępujące i przykre w poceniu jest jednak to, że pod pachami tworzą się wielkie, mokre plamy potu, koszulka klei się do skóry, a to wszystko łączy się z ostrym, nieprzyjemnym zapachem wywoływanym przez bakterie działające na skórze. Na szczęście dzięki kosmetykom nowej generacji możliwe jest niwelowanie tych przykrych doznań i pozostawianie tylko przyjemnego, męskiego zapachu.

L’Oréal Men Expert Shirt Protect – warto go mieć!

Nowoczesne kosmetyki renomowanych marek są bardzo skuteczne w walce z upałami – i mowa tu nie tylko o ochronnych kremach z filtrem. Również antyperspiranty w męskiej kosmetyczce bardzo się przydają, aby nawet w silne upały lub podczas uprawiania wymagających sportów czuć się świeżo, męsko i być pewnym siebie. L’Oréal Men Expert Shirt Protect to antyperspirant najwyższych lotów, stworzony do spełniania najbardziej wygórowanych oczekiwań. Daje 48-godzinną ochronę przed poceniem dzięki zaawansowanym mikrocząsteczkom, które aktywnie pochłaniają pot przez cały ten czas. Zapewnia tym samym uczucie świeżości i suchości pod pachami. Substancje bakteriobójcze dbają o to, by uniemożliwić wydzielanie się brzydkiego zapachu, a przyjemna, świeża i energetyzująca woń dodaje pewności siebie nawet w krępujących sytuacjach. Ten antyperspirant dedykowany jest głównie panom, którzy martwią się o stan swoich T-shirtów używanych w upalne dni. Po kilkukrotnym założeniu w zetknięciu z potem nawet porządne pranie nie jest w stanie rozprawić się z żółtymi śladami i sztywną tkaniną. Shirt Protect to seria stworzona, by chronić koszulki przed nieestetycznymi plamami!

Co daje dobry antyperspirant?

Sięgnięcie po antyperspirant najnowszej generacji daje przede wszystkim uczucie suchości i komfortu nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, przez wiele godzin. To ważne – szczególnie dla mężczyzn, którzy uwielbiają letnie aktywności fizyczne, i których fizjologia sprawia, że pocą się dużo intensywniej niż kobiety.

 

Artykuł partnera