Najnowsze artykuły

Przepisy na ciasta kruche

Można zaobserwować, że przepisy na ciasta z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Ludziom przeważnie wydaje się jednak, że nie...

Czytaj Więcej

Szansa dla małych przedsiębiorców? Polska Bezgotówkowa!

Jako mikro lub mały przedsiębiorca przewagi rynkowej powinieneś szukać dosłownie wszędzie. Takim przykładem może być właśnie uczestnictwo w programie Polska Bezgotówkowa.

Przedsiębiorco – Polska Bezgotówkowa już się dzieje!

Jeśli prowadzisz mały punkt handlowo-usługowy i wciąż nie zapewniasz swoim klientom lub potencjalnym klientom płatności bezgotówkowych, to nawet nie wiesz, jak wiele tracisz. Klienci niejednokrotnie rezygnują z zakupu produktu lub skorzystania z usługi (nawet gdy są do niej przekonani), gdy na etapie przeprowadzenia transakcji nie mają możliwości skorzystania z płatności bezgotówkowej. Sam widzisz, w jaki sposób możesz przejąć klientów konkurencji, dzięki wprowadzeniu innowacji. Jeśli prowadzisz małą i lokalną piekarnię lub jesteś osiedlowym fryzjerem i wprowadzisz płatności bezgotówkowe, od razu zyskasz przewagę nad konkurencją. Pamiętaj, czasem mała zmiana może przynieść wielkie skutki. Jeśli wciąż tego nie zrobiłeś, to zapewne argumentem, który był prawdziwą przeszkodą w tym zakresie, jest obawa przed kosztami związanymi z abonamentem za świadczenie usługi, ale również sam zakup standardowego sprzętu do przeprowadzania transakcji bezgotówkowych. Na szczęście powstał program Polska Bezgotówkowa, który pomoże Ci wdrożyć tę innowację szybko i oszczędnie. Chcesz go lepiej poznać?

Program Polska Bezgotówkowa 

W lipcu 2017 roku powstała Fundacja Polska Bezgotówkowa. To właśnie ona uruchomiła program Polska Bezgotówkowa na początku tego roku. Czym właściwie jest? Jego celem jest rozwój oraz popularyzacja płatności bezgotówkowych w Polsce. Kierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim klientom tę formę płatności. Aby wziąć w nim udział, musisz przejść prosty i krótki proces kwalifikacji – wybierasz terminal płatniczy (jeden z dwóch modeli - terminal standardowy lub terminal smart D220), wypełniasz wniosek (podając podstawowe informacje na temat swojej firmy), Fundacja przeprowadza proces weryfikacji (każdy proces jest indywidualny), a jeśli zostaniesz zakwalifikowany, otrzymujesz przesyłkę. Na co możesz liczyć? Dzięki eService (partner Fundacji Polska Bezgotówkowa) możesz otrzymać do 3 darmowych terminali, dodatkowo przez 12 miesięcy nie musisz płacić za abonament. Więcej o programie Polska Bezgotówkowa znajdziesz na  stronie bez gotówki https://bezgotowki.pl/o-programie.Wejdź i zdobądź przewagę rynkową!