Najnowsze artykuły

Jak kopiować dane z telefonu na inne...

​ Kopiowanie danych z telefonu może odbywać się na kilka różnych sposobów, w zależności od tego o jakich informacjach mówimy. W przypadku...

Czytaj Więcej
Zgodne z prawem oznakowanie...
29 października 2019
Naturalny szampon - gwarancja...
28 października 2019

Szansa dla małych przedsiębiorców? Polska Bezgotówkowa!

Jako mikro lub mały przedsiębiorca przewagi rynkowej powinieneś szukać dosłownie wszędzie. Takim przykładem może być właśnie uczestnictwo w programie Polska Bezgotówkowa.

Przedsiębiorco – Polska Bezgotówkowa już się dzieje!

Jeśli prowadzisz mały punkt handlowo-usługowy i wciąż nie zapewniasz swoim klientom lub potencjalnym klientom płatności bezgotówkowych, to nawet nie wiesz, jak wiele tracisz. Klienci niejednokrotnie rezygnują z zakupu produktu lub skorzystania z usługi (nawet gdy są do niej przekonani), gdy na etapie przeprowadzenia transakcji nie mają możliwości skorzystania z płatności bezgotówkowej. Sam widzisz, w jaki sposób możesz przejąć klientów konkurencji, dzięki wprowadzeniu innowacji. Jeśli prowadzisz małą i lokalną piekarnię lub jesteś osiedlowym fryzjerem i wprowadzisz płatności bezgotówkowe, od razu zyskasz przewagę nad konkurencją. Pamiętaj, czasem mała zmiana może przynieść wielkie skutki. Jeśli wciąż tego nie zrobiłeś, to zapewne argumentem, który był prawdziwą przeszkodą w tym zakresie, jest obawa przed kosztami związanymi z abonamentem za świadczenie usługi, ale również sam zakup standardowego sprzętu do przeprowadzania transakcji bezgotówkowych. Na szczęście powstał program Polska Bezgotówkowa, który pomoże Ci wdrożyć tę innowację szybko i oszczędnie. Chcesz go lepiej poznać?

Program Polska Bezgotówkowa 

W lipcu 2017 roku powstała Fundacja Polska Bezgotówkowa. To właśnie ona uruchomiła program Polska Bezgotówkowa na początku tego roku. Czym właściwie jest? Jego celem jest rozwój oraz popularyzacja płatności bezgotówkowych w Polsce. Kierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim klientom tę formę płatności. Aby wziąć w nim udział, musisz przejść prosty i krótki proces kwalifikacji – wybierasz terminal płatniczy (jeden z dwóch modeli - terminal standardowy lub terminal smart D220), wypełniasz wniosek (podając podstawowe informacje na temat swojej firmy), Fundacja przeprowadza proces weryfikacji (każdy proces jest indywidualny), a jeśli zostaniesz zakwalifikowany, otrzymujesz przesyłkę. Na co możesz liczyć? Dzięki eService (partner Fundacji Polska Bezgotówkowa) możesz otrzymać do 3 darmowych terminali, dodatkowo przez 12 miesięcy nie musisz płacić za abonament. Więcej o programie Polska Bezgotówkowa znajdziesz na  stronie bez gotówki https://bezgotowki.pl/o-programie.Wejdź i zdobądź przewagę rynkową!