Najnowsze artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę monitoringu...

Jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem lokalizacji GPS, zapewne zauważyłeś, że na rynku istnieje wielu dostawców tych usług. Niektórzy z...

Czytaj Więcej

5 Najlepszych nieznanych artystów, których warto posłuchać

Jako dyrektor generalny WGLZ, otrzymuję tony muzyki od niepodpisanych artystów, którzy starają się, aby była ona duża w branży. Wysyłają mi muzykę do słuchania, a jeśli mi się podoba, dodaję ją do biblioteki muzycznej naszej stacji, aby umieścić ją na antenie. Oto pięciu artystów, z którymi się zetknąłem, a których musicie dziś sprawdzić.

1. Alyssa Trahan

Alyssa jest młodą i przyszłą artystką country, która obecnie mieszka w Nashville, Tenn., domu muzyki country. Jest bardzo płodna we wczesnej fazie swojej kariery, napisała ponad 70 piosenek i gra na kilkunastu różnych instrumentach. Jej muzyka była emitowana w wielu rozgłośniach radiowych w całym kraju, w tym w SiriusXM The Highway i naszym własnym WGLZ. Jestem wielkim fanem Trahana i muszę powiedzieć, że jest to jedna z tych artystek, które potrafią to wszystko, i naprawdę nie spotykasz się z nią zbyt często. Jej utwory, które polecam, to I Know i Daisies, które tak się składa, że są pierwszymi piosenkami, jakie o niej usłyszałem i naprawdę uczyniły mnie fanem.

2. Kylie Odetta

Kylie jest indyjskim artystą, który mieszka w dzielnicy Greenville, S.C. Ma na sobie komplet fajek, które są podkreślone przez użycie fortepianu jako integralnej części jej występu. Jest również bardzo płodna - na początku swojej kariery napisała ponad 200 piosenek. Jej muzyka jest bardzo ognista, ale jednocześnie łagodna, z czym nie spotyka się jej zbyt często. Odetta podróżuje po południowych Stanach Zjednoczonych i miała okazję otworzyć się na takich artystów jak Gavin DeGraw i Kellie Pickler. Uwielbia łączyć się z codziennymi ludźmi, którzy dają jej inspirację do pisania muzyki.

3. Matthew Alexander

Alexander jest weteranem sceny muzycznej, który obecnie mieszka w Charlotte, N.C. Jeden z wielkich wykonawców gatunku ludowego, występuje od ponad 50 lat, zaczynając od sceny folkowej pod koniec lat 60-tych. Po raz pierwszy nauczył się grać na gitarze, gdy miał 8 lat, a w wieku 15 lat zaczął pisać muzykę, zapewniając wczesną pracę pomostową długiej i znakomitej kariery. Na jego styl gry duży wpływ miały akustyczne legendy z przeszłości, jak Gordon Lightfoot i Paul Simon. Występował jako artysta solowy, jak również jako członek zespołu Moonshine.

Alexander był słyszany na najwyższym poziomie, mając na koncie muzykę wydaną przez Warner Brothers Music, a także będąc aktem otwierającym zarówno dla Bruce'a Springsteena jak i Billy'ego Joela. Regularnie koncertuje w kraju, grając swój styl muzyczny dla wielu swoich fanów. Jego muzyka pojawia się w stacjach radiowych na całym świecie, w tym w Pandorze, a także w telewizji PBS. Po wydaniu sześciu albumów, ma do wyboru wiele wspaniałych piosenek. Gorąco polecam utwory Dog Eat Dog World, Three Minute Movie i American Boy.

4. Mack Meadows

Meadows to utalentowany muzyk i nauczyciel z siedzibą w Upper Keys of Florida. Przez lata prowadził sklepy muzyczne, grał jako solista, występował jako kameralista, a także uczył gry na gitarze. Grał na gitarze w niektórych spektaklach scenicznych odczynników pokolenia, m.in. w Evicie i Man of La Mancha. Pracował również jako muzyk studyjny w Memphis, Tenn. i Nashville, Tenn. Rozwija się w gatunku muzyki współczesnej, a także bluesa, rocka, jazzu i rockabilly. Większość swoich występów gra na Florydzie.

Kiedy słuchasz jego muzyki, może ona przywołać na myśl Jimmy'ego Buffetta. Piosenki Meadows'a są lekkie, sprężyste i tony zabawy. Przypomina mi to styl muzyki Margaritaville'a. Wśród jego wielu piosenek polecam piosenki Unopened Letter i Too Many Hands on my Time.

5. Boomerhood

Boomerhood to intrygujący, współczesny zespół pochodzący z Teksasu. Boomerhood, składający się z Dana Reece'a, Reagana Dene i Billy'ego Paramounta, rozpoczął trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i rozpoczyna pracę nad swoim drugim albumem. Ich styl muzyczny ma silne wpływy legendarnych artystów, takich jak Paul McCartney, Charlie Watts i Steely Dan. Na moje ucho zespół potrafił połączyć kraj z popem i odrobiną południowego jazzu. Wokale Reece'a naprawdę chwytają i wciągają do piosenki, a akompaniament Dene i Paramountu sprawiają, że grupa naprawdę się wyróżnia. Polecam utwory Music Businessman and Don't Listen.

To jest pięciu artystów, których musisz dzisiaj wysłuchać. Jeśli nie jesteś w stanie zlokalizować niektórych z ich utworów, zawsze możesz posłuchać tych grup w naszym kampusowym radiu, 91,5 WGLZ. Możesz posłuchać ich w tradycyjny sposób, wysłać wiadomość e-mail do stacji, aby uzyskać dostęp do niektórych z ich utworów na wglz@westliberty.edu, lub poprzez link na naszej stronie internetowej.

Zobacz także: Alyssa Trahan teksty i tłumaczenia piosenek