Najnowsze artykuły

Jak gotować dla seniorów w Niemczech?

Osoby starsze powinny się przede wszystkim zdrowo i właściwie odżywiać, tak aby miały zapewnioną odpowiednią ilość składników mineralnych i...

Czytaj Więcej

Vanessa Hudgens właśnie otworzyła się o swojej 5-letniej relacji z Zac Efronem.

Jeśli pamiętasz te dwa lata w połowie i pod koniec lat 2000., kiedy High School Musical i jego następstwa były absolutną obsesją - to na pewno pamiętasz wszystkie dudki otaczające Vanessę Hudgens i Zaca Efron. Prawdziwa para występująca w roli pary na ekranie, Troy Bolton i Gabriella Montez we franczyzy HSM, a świat nie mógł sobie z nimi poradzić.

Minęło prawie dziesięć lat od premiery finałowego HSM, a związek Hudginsa i Efron'a s spłonął. Aktorka Grease Live! otworzyła się jednak na miłe wspomnienia o swojej relacji z aktorem Baywatcha.

Jak Vanessa Hudgens i Zac Efron zaczęli się umawiać?

Podczas pojawienia się na podcaście Awards Chatter, Hudgens zastanawiał się nad związkiem, który przyczynił się do jej kształtowania. Wyjaśniła: "Zaczęło się to naprawdę organicznie. Nie mogłam być wtedy bardziej wdzięczna za ten związek. To było to ogromne zjawisko i [wszystkie] oczy były skierowane na mnie. I to jest po prostu naprawdę dziwna, obca rzecz, przez którą trzeba przejść. Bycie w związku utrzymywało mnie w pewnym sensie stabilizowanym i uziemionym, a ja miałam kogoś, kto mógłby się na kimś oprzeć, kto również przez to przechodził."

Ogromna walka Vanessy Hudgens z Zac Efronem prawie odwołała High School Musical.
Choć ich związek był pozytywny - jak każda para - mieli swoje wzloty i upadki. Jedna szczególna walka wywołała spore napięcie na planie jednego z sequeli HSM. Hudgens pamiętał,

Pamiętam, jak Kenny Ortega przychodził za rogiem z najbardziej zatroskanym spojrzeniem na twarzy: "O nie, czy nasz film się rozpadnie? Jestem dumna z tego, że jestem profesjonalistką, więc byłam taka, że poza tym będziemy iść do przodu i robić to, co trzeba", powiedziała. "I załatwiliśmy to wszystko. Myślę, że ponieważ byłam tak młoda, ten związek mnie ustabilizował.

Dlaczego Vanessa Hudgens i Zac Efron zerwali?

Po pięciu latach spędzonych razem - Hudgens i Efron nazwali ją rzucić w grudniu 2010 roku. Nie było jednak w ich rozstaniu nic śmiesznego ani dramatycznego. Para ta spędziła razem późną młodość i wczesną dwudziestkę i nadszedł czas na coś nowego.

Wówczas wspólny znajomy byłej pary powiedział: "To nie było nic dramatycznego". Nie było żadnej osoby trzeciej." Inne źródło wyjaśniło: "To nie było nic dramatycznego. Nie było żadnej osoby trzeciej."

Z kim teraz spotyka się Vanessa Hudgens?

Od 2011 roku - Hudgens jest w związku z aktorem The Carrie Diaries, Austinem Butlerem. Wszystkie te lata później para nadal jest silna.

Zobacz także: Zac Efron stara się za wszelką cenę unikać Vanessy Hudgens?