Najnowsze artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę monitoringu...

Jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem lokalizacji GPS, zapewne zauważyłeś, że na rynku istnieje wielu dostawców tych usług. Niektórzy z...

Czytaj Więcej

Vanessa Hudgens właśnie otworzyła się o swojej 5-letniej relacji z Zac Efronem.

Jeśli pamiętasz te dwa lata w połowie i pod koniec lat 2000., kiedy High School Musical i jego następstwa były absolutną obsesją - to na pewno pamiętasz wszystkie dudki otaczające Vanessę Hudgens i Zaca Efron. Prawdziwa para występująca w roli pary na ekranie, Troy Bolton i Gabriella Montez we franczyzy HSM, a świat nie mógł sobie z nimi poradzić.

Minęło prawie dziesięć lat od premiery finałowego HSM, a związek Hudginsa i Efron'a s spłonął. Aktorka Grease Live! otworzyła się jednak na miłe wspomnienia o swojej relacji z aktorem Baywatcha.

Jak Vanessa Hudgens i Zac Efron zaczęli się umawiać?

Podczas pojawienia się na podcaście Awards Chatter, Hudgens zastanawiał się nad związkiem, który przyczynił się do jej kształtowania. Wyjaśniła: "Zaczęło się to naprawdę organicznie. Nie mogłam być wtedy bardziej wdzięczna za ten związek. To było to ogromne zjawisko i [wszystkie] oczy były skierowane na mnie. I to jest po prostu naprawdę dziwna, obca rzecz, przez którą trzeba przejść. Bycie w związku utrzymywało mnie w pewnym sensie stabilizowanym i uziemionym, a ja miałam kogoś, kto mógłby się na kimś oprzeć, kto również przez to przechodził."

Ogromna walka Vanessy Hudgens z Zac Efronem prawie odwołała High School Musical.
Choć ich związek był pozytywny - jak każda para - mieli swoje wzloty i upadki. Jedna szczególna walka wywołała spore napięcie na planie jednego z sequeli HSM. Hudgens pamiętał,

Pamiętam, jak Kenny Ortega przychodził za rogiem z najbardziej zatroskanym spojrzeniem na twarzy: "O nie, czy nasz film się rozpadnie? Jestem dumna z tego, że jestem profesjonalistką, więc byłam taka, że poza tym będziemy iść do przodu i robić to, co trzeba", powiedziała. "I załatwiliśmy to wszystko. Myślę, że ponieważ byłam tak młoda, ten związek mnie ustabilizował.

Dlaczego Vanessa Hudgens i Zac Efron zerwali?

Po pięciu latach spędzonych razem - Hudgens i Efron nazwali ją rzucić w grudniu 2010 roku. Nie było jednak w ich rozstaniu nic śmiesznego ani dramatycznego. Para ta spędziła razem późną młodość i wczesną dwudziestkę i nadszedł czas na coś nowego.

Wówczas wspólny znajomy byłej pary powiedział: "To nie było nic dramatycznego". Nie było żadnej osoby trzeciej." Inne źródło wyjaśniło: "To nie było nic dramatycznego. Nie było żadnej osoby trzeciej."

Z kim teraz spotyka się Vanessa Hudgens?

Od 2011 roku - Hudgens jest w związku z aktorem The Carrie Diaries, Austinem Butlerem. Wszystkie te lata później para nadal jest silna.

Zobacz także: Zac Efron stara się za wszelką cenę unikać Vanessy Hudgens?