Najnowsze artykuły

Czy warto decydować się na trading...

​Ilu traderów tyle strategii i szkół inwestowania. Choć droga każdego inwestora jest inna, to jednak cel jest jeden - otwierać i zamykać jedynie...

Czytaj Więcej

Nowoczesne projektory – oglądaj lub graj wszędzie, gdzie chcesz

Z pewnością rzutnik multimedialny kojarzy Ci się z ciężkim urządzeniem, które jest głośne i jak działa dłużej niż 15 minut zaczyna pachnieć rozgrzanymi częściami. Jednak nowoczesne projektory możesz nawet schować do… kieszeni. Sprawdź, co mogą dać Ci najnowsze modele rzutników multimedialnych.

Projektor zamiast telewizora

Takie rozwiązanie wciąż nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, a powodem przede wszystkim jest przeświadczenie, że projektor zużyje za dużo energii, będzie głośny i nieporęczny. To już przeszłość. Jeśli nie oglądasz często telewizji i nie zależy Ci na tym, aby ścianę zdobił wielki czarny prostokąt, projektor może być doskonałym rozwiązaniem. To za jego pomocą stworzysz niepowtarzalne kino domowe. Nowoczesne modele łatwo przeniesiesz tam, gdzie aktualnie chcesz oglądać film – nawet, jeśli jest to ogród czy restauracja kumpli. To nic trudnego – rzutniki multimedialne zyskują coraz większą mobilność i łatwość obsługi. Mogą być bezprzewodowe i super małe oraz lekkie.

Sprawdź najmniejsze modele projektorów, które nawet schowasz do kieszeni – tutaj.

Nowoczesne projektory – oglądaj lub graj wszędzie, gdzie chcesz

Czy to się opłaca?

I to jak! Za dobry telewizor, który i tak nie da Ci nawet w połowie tak dużego obrazu, jak przeciętny rzutnik musisz zapłacić 3000-6000, natomiast bardzo dobry rzutnik kupisz znacznie taniej – nawet za 1000-2000 zł. Nowoczesne modele nie są już również aż tak energochłonne jak ich poprzedniki. Najczęściej wyposaża się je w tryby eco, dzięki którym zużywają bardzo mało prądu. Poza tym możesz je wszędzie ze sobą zabrać, aby cieszyć się namiastką kina czy grą na wielkim ekranie nie tylko w domu, ale i np. w hotelu czy u znajomych. Z telewizorem tego nie zrobisz, a laptop… cóż – jest mały.

Nowoczesne projektory – oglądaj lub graj wszędzie, gdzie chcesz

Wszechstronne rzutniki multimedialne

Projektor nie posłuży Ci już tylko do wyświetlania prezentacji w biurze – to wielofunkcyjne urządzenie coraz częściej służy również rozrywce. Możesz zastąpić nim i telewizor i monitor, ponieważ może Ci służyć jako rzutnik do komputera – pracy lub grania czy oglądania zdjęć, filmów, sportu czy koncertów. A nawet telewizji. Nie musisz się bać, że nie będziesz wiedzieć, jak się nim obsłużyć. Nowoczesne projektory są wyposażone w Bluetooth i Wi-Fi, które znacznie ułatwią Ci podłączenie się do niego. Wszystko ustawisz również za pomocą intuicyjnych pilotów. Nowoczesne rzutniki multimedialne coraz częściej są bezprzewodowe, dzięki czemu nie będziesz musiał przejmować się również plątaniną kabli czy odpowiednim podłączaniem przewodów. Korzystaj z projektora wszędzie tam, gdzie chcesz – w salonie, w pokoju dziecka czy sypialni, a także na zewnątrz. To doskonały sposób na to, aby nawet zorganizować kino plenerowe.

 

Artykuł zewnętrzny