Najnowsze artykuły

Jak gotować dla seniorów w Niemczech?

Osoby starsze powinny się przede wszystkim zdrowo i właściwie odżywiać, tak aby miały zapewnioną odpowiednią ilość składników mineralnych i...

Czytaj Więcej

Kiedy stosować krem BB od Garnier?

Stosowanie kremu BB jest bardzo wygodne. Te kosmetyki łączą w sobie wiele różnych funkcji, a na dodatek uwalniają nas od przymusu używania podkładu, który nie w każdym przypadku się sprawdza. Oferowany przez markę Garnier krem BB to najlepszy sposób maskowania niedoskonałości, ale w bardzo delikatny sposób.

Coraz bardziej popularne kremy BB

Kremy BB stają się coraz bardziej powszechne. Nic dziwnego, są lekkie, pielęgnujące i doskonale ukrywają niedoskonałości. To wspaniały sposób na idealny makijaż na co dzień – delikatny, niezbyt rzucający się w oczy, ale taki, który przetrwa przez cały dzień.

Skrót BB oznacza "blemish balm", co tłumaczy się jako "balsam na niedoskonałości". Krem był ogromnym przebojem w Azji, a później zawędrował do nas. I stał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wypuszczony na rynek przez markę Garnier krem BB to formuła 5 w 1, która pozwala na zastąpienie kilku codziennych kosmetyków jednym. Wygodne, prawda?

Oferta Garnier: krem BB, czyli pielęgnacja 5 w 1

Prezentowany przez Garnier krem BB to naprawdę wyjątkowy kosmetyk. Jego największą zaletą jest to, że pełni aż pięć funkcji. To oznacza, że jednym ruchem możesz zadbać o wszystkie potrzeby twojej cery w czasie codziennego, porannego makijażu.

Zadaniem kremu BB marki Garnier jest przede wszystkim wyrównanie kolorytu i ukrycie niedoskonałości, czyli z powodzeniem zastępuje standardowy podkład. Dodatkowo jednak jeszcze ma właściwości pielęgnujące. Wspaniale nawilża, a ponadto chroni cerę przed działaniem czynników zewnętrznych i słońca (jest wyposażony w filtr UV 15 SPF), które nie pozwalają na jej wysuszanie. Jego zadaniem jest także rozświetlenie, dzięki czemu wszystkie oznaki zmęczenia jak poszarzała skóra, czy ciemne cienie pod oczami po prostu znikną.

Kiedy stosować krem BB od Garnier?

Krem BB czy podkład

Wiele osób zastanawia się nad tym, po który kosmetyk sięgnąć. Różnice między podkładem a kremem BB są znaczne. Podkład nie zawsze nadaje się do każdej cery. Niestety, ale wszystkie wrażliwe czy nadwrażliwe, a także skłonne do wyprysków bardzo często źle reagują na podkład. Problem mają także osoby o cerze suchej, ponieważ zdecydowana większość podkładów wysusza skórę.

Oferowany przez Garnier krem BB w tej kwestii jest po prostu idealny. Wspaniale nawilża i pielęgnuje, a zachowuje się tak samo, jak podkład. Nawet jeśli potrzebujesz silnego i trwałego krycia, krem BB świetnie się sprawdzi. A na dodatek pasuje do każdego rodzaju cery!

Garnier: krem BB do każdej cery

Pięć funkcji i sześć produktów. Możesz wybrać idealny krem do swojego rodzaju cery. W ofercie Garnier krem BB możesz znaleźć kosmetyk do cery tłustej, normalnej i mieszanej, który pomoże ci poradzić sobie z typowymi problemami. Dodatkowo jednak możesz sięgnąć po specyfik do skóry wrażliwej i suchej. Bardziej intensywne krycie zapewnią ci kosmetyki do cery skłonnej do niedoskonałości i z widocznie rozszerzonymi porami.

Każdy z kosmetyków jest dostępny w różnych odcieniach, które możesz dobrać do koloru swojej skóry. Tak szeroki wybór w ofercie Garnier sprawia, że krem BB może być naprawdę idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Dzięki temu i pielęgnacja, i makijaż będą po prostu perfekcyjne!