Najnowsze artykuły

Systemy ITSM kluczem do sukcesu firmy - oto...

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesowym, osiągnięcie sukcesu w dużej mierze zależy od efektywności i optymalizacji procesów. Nowoczesne technologie...

Czytaj Więcej

Kwasy – zabieg, który warto zrobić jesienią

Każda kobieta chce cieszyć się idealnie wyglądającą i gładką cerą. Z tego powodu chętnie wykonujemy nowoczesne zabiegi kosmetyczne, które przynoszą doskonałe, widoczne efekty. Dzieje się tak jednak jedynie wówczas, gdy wykonuje je profesjonalna kosmetyczka oraz są przeprowadzane w odpowiednim czasie. Przykładem mogą być zabiegi oczyszczania cery kwasami, na które najlepszy czas jest właśnie jesienią. Dlaczego? Przekonajmy się.

Kwasy na twarz - co daje ten zabieg?

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg kwasami? Przede wszystkim dlatego, że daje naprawdę spektakularne efekty i może przywrócić naszej twarzy młodszy wygląd, gładkość i zdrowy koloryt. Kwasy doskonale usuwają zanieczyszczenia, odsłaniają głębsze warstwy skóry a jednocześnie pomagają w złuszczeniu martwego naskórka. W zależności od rodzaju użytego kwasu możemy pozbyć się zmarszczek i nieestetycznych przebarwień lub zażegnać problemy z trądzikiem. Słowem, mogą pomóc nam w pozbyciu się większości problemów z cerą.

Dlaczego jesienią?

Stosowane w zabiegach kwasy oddziałują na naszą skórę dość mocno, przez co sprawiają, że pozbawiona zostaje warstwy ochronnej i łatwo się przesusza. Możliwe jest również powstawanie podrażnień. Dlatego też skórę po zabiegu musimy odpowiednio chronić np. przed działaniem intensywnego słońca. Latem jest to utrudnione. Właśnie dlatego jesień to najbezpieczniejsza pora na wykonywanie tego typu zabiegów. Zgodnie potwierdzają to nie tylko klientki, ale również specjalistki wykonujące ten zabieg.

Jak znaleźć dobrą kosmetyczkę?

Decydując się na zabieg oczyszczania cery kwasami musimy pamiętać, że ważny jest nie tylko termin, w którym go wykonujemy, ale również to, kto wykonuje zabieg. Na szczęście w Łodzi nie brakuje dobrych kosmetyczek działających na najlepszej jakości produktów. Jak znaleźć taką kosmetyczkę w Łodzi? Wystarczy skorzystać z nowoczesnego serwisu Moment.pl, który skupia najlepsze salony z branży hair&beauty. Z jego pomocą szybko znajdziesz salon, który wykona w sposób skuteczny ale bezpieczny zabieg, którego potrzebujesz.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz